Bilgisayar Oyunları
Trend

Sızıntıya göre, RDR2’nin PC Sürümüne ait Grafik ayarları belli oldu.

Geride bıraktığımız senenin en iyi oyunlarından bir tanesi olan Red Dead Redemption 2, konsola özel olmasıyla birlikte PC oyuncularını üzmüştü. Harika oynanış mekanikleri, grafikleri, hikayesi ve açık dünyasıyla PC oyuncularının gıptayla baktığı yapımın ne zaman PC çıkacağı belli değil. Gerçi Rockstar Games oyunu PC için duyurmadığı için genel itibariyle Red Dead Redemption 2’nin PC’ye çıkıp çıkmayacağı da belli değil. Ancak bunlara rağmen oyunun PC sürümüyle alakalı sızıntılar yapılmaya devam ediliyor. Şimdi ise Companion uygulamasında gözüken DirectX 12 ibaresi, oyunun PC platformuna geleceğini doğrular nitelikte.

Sızdırılana göre RDR2’nin PC sürümüne ait grafik ayarları belli oldu

GTAForums isimli forum sitesinde belirtilen kodlar, umarız söylentileri doğru çıkartır. Oyunun PC sürümüne ait grafik ayarlarını gösteren kodlar, PC oyuncularını heyecanlandırdı. Tahminlere göre Rockstar Games, aynı GTA 5’te yaptığı gibi RDR2‘yi ilk olarak nesil konsollara, sonrasındaysa PC platformu için piyasaya sürecek. Ancak yeni nesil konsollarda geriye uyumluluk sistemi bulunacağından Rockstar Games bu planları biraz değiştirebilir. Bakalım geliştiricilerin akıllarında neler var? İlerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

Kendi özgün haberlerimiz ve içeriklerimiz için editörler arıyoruz. Oyuncuruhu Ekibine katılmak istiyorsan, [email protected] adresine mail göndermen yeterlidir.

Kaynak
MerlininKazanı
Daha Fazla Göster

OyuncuRuhu

Kendi özgün haberlerimiz ve içeriklerimiz için editörler arıyoruz. Oyuncuruhu Ekibine katılmak istiyorsan, [email protected] adresine mail göndermen yeterlidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı