Bilgisayar OyunlarıKonsol OyunlarıMobil Oyunlar
Trend

PUBG teknik direktörlüğü artık bir meslek haline geldi

Eğlenceli sektörünü kasıp kavuran ve artık bir fenomen haline gelen Battle Royale, yediden yetmişe her türlü oyuncuya hitap ediyor. Sahip olduğu rekabet unsuruna dayalı oynanış mekaniği, oyunu oldukça cazibeli hale getiriyor ve hızlı tüketilebilir yapısı, Battle Royale’in daha çok oyuncuya hitap etmesine yarıyor. Durum böyle olunca oyunun kendisi e spor dışında başka iş kolları da üretmeye başladı. Bu iş kollarına yeni bir tanesi daha eklendi

PUBG teknik direktörlüğü artık bir meslek haline gelmiş durumda

Bu bağlamda geliştiricilerden farklı olarak internette her türlü hizmet verme alma konusunda ünlü bir servis olan FiverrPUBG için yeni bir kategori ekledi. Artık Fiverr kullanan insanlar, PUBG için teknik direktörlük ilanı açabilecek veya hizmet satın alabilecek. Geride bıraktığımız gün aktif olan kategoriyle birlikte oyuncular bu hizmetten faydalanabiliyor. Teknik direktörlük yapan kişiler oyunculara, nerelere iniş yapacaklarını, nasıl nişan alacaklarını ve en iyi loot adreslerini söylüyor. 5 Euro‘dan başlatan fiyatlarla verilen bu hizmetleri kullanan oyuncuların da bulunduğunu belirtelim.

Kendi özgün haberlerimiz ve içeriklerimiz için editörler arıyoruz. Oyuncuruhu Ekibine katılmak istiyorsan, [email protected] adresine mail göndermen yeterlidir.

Kaynak
MerlininKazanı
Daha Fazla Göster

OyuncuRuhu

Kendi özgün haberlerimiz ve içeriklerimiz için editörler arıyoruz. Oyuncuruhu Ekibine katılmak istiyorsan, [email protected] adresine mail göndermen yeterlidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı