Konsol Oyunları
Trend

Final Fantasy VII Remake’i diğer platformlara bekleyenlere kötü haber

Final Fantasy hayranlarının merakla beklediği yapım olan Final Fantasy VII Remake, geçtiğimiz E3 2019 fuarında iyice detaylandırılmıştı. Oynanabilir karakterlerin dövüş mekanikleri, oyunun grafik kalitesi ve daha birçok detay Square Enix fuarında gösterilmişti. Şimdi ise oyun hakkında yeni bir bilgi daha paylaşıldı. Xbox’ın market yetkililerinden olan Maxi Graff, sosyal medya üzerinden Final Fantasy VII Remake’in Xbox One’a gelmeyeceğini doğruladı. Sadece PlayStation 4 için geliştirilen Final Fantasy VII Remake, muhtemelen PC platformuna da gelmeyecek.

Final Fantasy VII Remake’i diğer platformlara bekleyenlere kötü haber

PS4’e özel olacağını düşündüğümüz yapım, aynı zamanda PS5 için de geliştiriliyor. 3 Mart 2020tarihinde piyasaya çıkacak olan yapım, bölümler halinde yayınlanacak. Oldukça uzun bir hikaye anlatımına sahip Final Fantasy VII Remake’in bu şekilde yayınlanmasını doğru bulan yapımcılar, bakalım işin içinden nasıl çıkacak? Playstation‘un en çok sevilen oyunlarından Final Fantasy VII, pek çok Final Fantasy seven oyuncu için serinin en iyisi olarak gösteriliyor. Cloud Strife’ın ana karakter olduğu oyun, hikaye anlatımı bakımından Final Fantasy hayranları arasında yıllar sonra bile konuşulmaya devam ediliyor. Bakalım yeni oyun sevilecek mi?

Kendi özgün haberlerimiz ve içeriklerimiz için editörler arıyoruz. Oyuncuruhu Ekibine katılmak istiyorsan, [email protected] adresine mail göndermen yeterlidir.


Kaynak
MerlininKazanı
Daha Fazla Göster

OyuncuRuhu

Kendi özgün haberlerimiz ve içeriklerimiz için editörler arıyoruz. Oyuncuruhu Ekibine katılmak istiyorsan, [email protected] adresine mail göndermen yeterlidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı