Bilgisayar OyunlarıHaberKonsol Oyunları
Trend

Cyberpunk 2077 Hardcore Zorluk Modunda Kullanıcı Arayüzünü Kapatılacak.

Witcher 3 ve CD Projekt Red’in diğer oyunları gibi, Cyberpunk 2077 de çoklu zorluk derecelerine sahip olacak. Bunlardan biri Hardcore ve bu zorluk derecesi oldukça zor geliyor.

CD Projekt Red’den Alvin Liu, wccftech’e Cyberpunk 2077’nin Hardcore modunun kullanıcı arayüzünü kapattığını söyledi. Liu, “Bu birçok oyuncu için gerçek bir meydan okuma olacak,” dedi.

Diğer taraftan, Cyberpunk 2077, nişancı oyunlarına daha az aşina olan oyunculara hitap eden zorluk seçeneklerine sahip olacak. Liu, Cyberpunk 2077’nin bu oyuncuların geliştirici için “gerçek büyük bir endişe” olduğunu kabul etmesini sağladığını söyledi.

Kullanıcı arayüzü kapatma özelliği başka oyunlarda şu anda mevcut. Cyberpunk’ın da bu özelliğe sahip olacak olması hoş, özellikle de gereksiz bilgileri kapatmak isteyen veya oyunu ciddi anlamda zorlaştırmak isteyen oyuncular için bu güzel bir özellik olacaktır. Cyberpunk 2077, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına 16 Nisan’da oynanabilir olacak.  

Daha Fazla Göster

OyuncuRuhu

Kendi özgün haberlerimiz ve içeriklerimiz için editörler arıyoruz. Oyuncuruhu Ekibine katılmak istiyorsan, [email protected] adresine mail göndermen yeterlidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı